Velt Damvallei

Bestuur

Bestuur

Een actieve en gemotiveerde ploeg zorgt voor boeiende, leerrijke en plezierige activiteiten.

Voor specifieke vragen kan u gerust bij hen terecht via onderstaande coördinaten.

Ivan De Clercq Voorzitter ivan@veltdamvallei.be 09/229.11.12
Karin Hanus Secretaris karin@veltdamvallei.be
Ronny De Vijlder Zadenverantwoordelijke ronny@veltdamvallei.be
Jan Boonaert Ledenverantwoordelijke jan@veltdamvallei.be
Peggy De Clercq Activiteiten en Nieuwsbrief peggy@veltdamvallei.be
Kris Van Troos Bestuurslid
Verantwoordelijke hulpmiddelen
kris@veltdamvallei.be
Joz Motmans Bloembollenverantwoordelijke joz@veltdamvallei.be


  

Rekeningnummer Velt afdeling Damvallei BE46 8906 3424 4736